Oferta pracy

Samodzielny Logistyk

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka AkcyjnaO firmie

  • Szubińska 107, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna

Szubińska 107

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru NSN dla opracowywanych systemów i urządzeń, według wymagań klienta,

  • kompletowanie danych do nadania nr NSN oraz bieżący kontakt i przekazywanie danych do WCNJiK (Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji),

  • uzupełnianie Katalogów Części i Wykazu Zestawu Części Zamiennych - praca z podwykonawcami i poszczególnymi zespołami w prowadzonych projektach,

  • opracowywanie metodyk załadunku w zakresie transportu drogowego, kolejowego, powietrznego, morskiego z użyciem np. platformy załadowczej,

  • określenie asortymentu niezbędnego do podnoszenia ładunku oraz dobór i proponowanie rozwiązań związanych z podnoszeniem, przesuwaniem, zabezpieczaniem towaru podczas przeładunku, załadunku i jego mocowaniem,

  • opracowanie metodyk zabezpieczania ładunku przeznaczonego do transportu z uwzględnieniem jego specyfikacji, warunków transportowania oraz obowiązujących norm i przepisów prawnych,

  • Sprawdzenie i potwierdzenie doboru odpowiedniej metody zabezpieczania ładunku na czas transportu, określonych przez podwykonawców w dokumentacji technicznej z uwzględnieniem maksymalnych przeciążeń (sił bezwładności) występujących dla danego rodzaju transportu (samochodowy, lotniczy, morski, kolejowy),

  • wykonywanie obliczenia w zakresie zdolności mocowania z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów oraz dobór odpowiednich metod mocowania i elementów mocujących z uwzględnieniem warunków i rodzaju transportu (samochodowy, morski, lotniczy, kolejowy),

  • prowadzenie zagadnień związanych z przygotowaniem Pakietu logistycznego, sporządzanie specyfikacji technicznej, wymagań w zakresie transportu, pakowania i przechowywania z uwzględnieniem obowiązujących norm, przepisów, instrukcji oraz wymagań klienta,

  • sporządzenie listy części (specyfikacji części) wchodzących w skład poszczególnych pakietów oraz kontrola dostaw, sprawdzenie kompletności oraz procedur konserwacji celem zabezpieczenia dostępności poszczególnych części i zespołów z uwzględnieniem wymagań klienta,

  • prowadzenie zagadnień związanych z ILS (Zintegrowany system logistyczny), tj. prowadzenie rejestrów narzędzi i wyposażenia specjalnego w tym czytniki kodów kreskowych / QR oraz przygotowanie danych do znakowania z uwzględnieniem wymagań klienta,

  • współpraca z poszczególnymi zespołami w projekcie w zakresie wymagań dotyczących pakietów logistycznych i ILS (Zintegrowany system logistyczny) oraz kontakt z podwykonawcami w tym zakresie,

  • przygotowywanie i sprawdzenie kompletności dostarczonych przez podwykonawców arkuszy zgłoszeniowych ATTLA, bieżący kontakt ze STiRW (Szefostwo Transportu i Ruchu Wojsk) w zakresie certyfikacji – dopuszczenia do transportu lotniczego samolotem C-130 przez agencję ATTLA,

  • raportowanie z postępów wykonanych prac do bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe techniczne,

  • specjalność: logistyka, transport,

  • doświadczenie zawodowe: min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • znajomość obowiązujących norm i regulacji prawnych w zakresie zabezpieczania ładunków na czas transportu z uwzględnieniem transportu: lotniczego, samochodowego, morskiego, kolejowego,

  • znajomość przepisów Umowy ADR (transport materiałów niebezpiecznych),

  • mile widziana znajomość arkuszy zgłoszeniowych ATTLA,

  • znajomość systemu indeksacji NSN będzie dodatkowym atutem,

  • kreatywność, inicjatywa w zakresie wykonywanych działań,

  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi zespołami,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

To oferujemy

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Oferty z zaznaczeniem stanowiska przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do dnia 30.06.2021 r.