Samodzielny Magazynier

  • mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-28
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2019-01-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "WITTUR" sp. z o.o.

    Polski Oddział Międzynarodowej Grupy z branży technicznej, odpowiadający za Europę Wschodnią w związku z dalszym, dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:
    • Obsługa wózka widłowego. Rozładunek i załadunek towaru.
    • Przyjęcia oraz wydania towaru z odpowiednią dokumentacją. Kontrola jakości.
    • Prawidłowe oraz bezpieczne rozmieszczenie towarów w magazynie.
    • Tworzenie dokumentów magazynowych oraz wysyłkowych.
    • Obsługa systemu informatycznego.
    • Kompletacja towaru do wydania
    • Utrzymanie porządku w magazynie
    • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie realizacji zamówień i wydań towaru.
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie, mile widziane techniczne
    • Uprawnienia oraz doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego
    • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w magazynie branży technicznej
    • Znajomość gospodarki oraz dokumentacji magazynowej
    • Umiejętność obsługi komputera,
    • Znajomość pakietu MS Office oraz systemów magazynowych (mile widziana SYMFONIA)
    • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego
    • Komunikatywność. Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność.
    • Dokładność i sumienność

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Inne korzyści oferowane naszym pracownikom

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wittur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Wittur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Annopol 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.