Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny magazynier – obsługa placu

BWS EXPOO firmie

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma zajmująca się projektowaniem, produkcją, montażem mebli na wymiar, i serwisem stoisk targowych w Polsce i za granicą, poszukuje osoby na stanowisko poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień materiałowych
  • Wydawanie, załadunki, rozładunki materiałów – wózek widłowy
  • Selekcja materiałów po demontażach
  • Dbałość o ład i porządek w podległej części magazynu i placu
  • Współpraca z innymi służbami i działami firmy
  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową / zleceniami

Wymagania:

  • Uprawnienie do prowadzenia wózka widłowego – warunek konieczny
  • Samodzielność oraz zdolności organizacyjne
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera w podstawowym zakresie
  • Znajomość pracy z podstawowymi narzędziami stolarskimi (wkrętarka, zagłębiarka, wyrzynarka.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole

Ogłoszenie archiwalne