Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Magazynier - Zaopatrzeniowiec

  • Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 16.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wysogotowo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie ciągłości prac produkcji i montażu przez dostarczenie wszelkich potrzebnych materiałów
    • Szykowanie i wydawanie akcesoriów na poszczególne zlecenia
    • Zabezpieczenie odpowiedniego stanu magazynowego elementów najczęściej używanych
    • Utrzymanie porządku w magazynie
    • Prowadzenie w programie symfonia stanów magazynowych
    • Zamawianie materiałów niesystemowych i akcesoriów oraz drobnych narzędzi na podstawie otrzymanego zapotrzebowania
    • Poszukiwanie nowych dostawców akcesoriów i drobnych materiałów / kontrola cen tych materiałów / negocjacje z dostawcami
    • Nadawanie przesyłek kurierskich / pakowanie przesyłek
    • Przygotowywanie wysyłek materiałów
    • Przygotowywanie dokumentów WZ
    • Zamawianie transportu zewnętrznego
    • Kontrola dostaw / raportowanie o niezgodnościach do technologa / Składanie reklamacji do dostawców / prowadzenie procesu reklamacji
    • Prowadzenie ewidencji narzędzi oraz zakupy narzędzi i ich części

    Wymagania:

    • Praktyka w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w pracy z gospodarką magazynową
    • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel,  symfonia - magazyn)
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Komunikatywność; dyspozycyjność; prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Dużą samodzielność

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.