Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny mechanik

Turbo Żółw Auto Serwis Piotr Biernacki

  • Strużańska 15, Legionowo
    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Strużańska 15

Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie i naprawa samochodów osobowych

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP i pPoż

  • wypełnianie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego

  • umiejętności diagnozowania przyczyn usterki, określenia zakresu naprawy, usuwania usterek i kontrolowania jakości naprawy

  • umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

  • współpraca z innymi pracownikami serwisu

  • umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej

  • punktualności i zaangażowania

To oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 4000 do 7000 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia

  • dodatki i premie: od wyrobu, za pracę w godzinach nadliczbowych, za pracę w soboty

  • urlop płatny w pełnym wymiarze

  • pensja wypłacana zawsze na czas

  • konkretnie ustalony zakres obowiązków

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • praca na narzędziach dobrej jakości, na bieżąco wymienianych i uzupełnianych w zależności od potrzeb

  • dostępne oprogramowanie warsztatowe, oryginalne i na bieżąco aktualizowane (autodata, launch, delphi)

  • ogrzewane pomieszczenia warsztatowe i socjalne

  • pomieszczenie socjalne z szafkami, kabiną prysznicową, stołem i mikrofalą i ekspresem do kawy

  • woda, kawa, herbata, mleko i cukier dostępne bez limitu

  • miła atmosfera

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów 881009000 lub 881000900, bądź bezpośrednio w siedzibie firmy.