Oferta pracy

Samodzielny mechanik samochodowy

Warsztat Pompa Sp. z o. o.O firmie

Warsztat Pompa Sp. z o. o.

Aleja Prymasa Tysiąclecia 60/62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek

  • Przegląd i naprawę mechaniczną samochodów osobowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika (warunek konieczny)

  • Znajomości zagadnień diagnostyki samochodowej/komputerowej

  • Podstawowej wiedzy na temat klimatyzacji samochodowej

  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Bardzo dobrej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej (budowa silnika, rozrządu)

  • Zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Prawa jazdy kat. B

  • Odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • Mile widziana umiejętność spawania metodą MIG-MAG, (TIG mile widziana - nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Praca poniedziałek-piątek w godzinach: 8:00-17:00

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie powyżej 5 tys. netto

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Umowę o pracę

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy