Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter mebli kuchennych

Royal Group

4 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Royal Kitchen zajmuje się projektowaniem i realizacją mebli kuchennych i szaf wnękowych na wymiar.

Więcej na www.RoyalKitchen.pl

Główne zadania:

  • przygotowanie mebli do montażu przy współpracy z technologami oraz projektantami
  • pomiary kontrolne u klienta
  • montaż mebli u klienta
  • dbałość i jakość wykonania oraz ład i porządek na miejscu montażu
  • pakowanie/załadunek/rozładunek mebli

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w produkcji / montażu mebli - min. 3 letnie (warunek konieczny)
  • znajomość rysunku technicznego i konstrukcji mebli
  • dobra znajomość obsługi elektronarzędzi
  • znajomość systemów okuć meblowych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, uczciwość, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Poszukujemy osoby, która:

  • poszukuje swojego miejsca na dłużej
  • lubi rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomaga

Ze swojej strony zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • stałe, wypłacane na czas wynagrodzenie w zamian za lojalność i zaangażowanie
  • gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia
  • miłą atmosferę w firmie z bardzo dużym potencjałem sprzedaży i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realnego wpływu na działania firmy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne