Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Pracownik ds. Kadr

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.

    ogólnopolska firma zajmująca się świadczeniem usług z zakresu ochrony osób i mienia, usług czystościowo - porządkowych , pralnictwa oraz cateringu poszukuje do swojej siedziby w Legnicy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica
    Nr referencyjny: DP/02/04/2018

    Opis stanowiska:

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

    • prowadzenie pełnej dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
    • kontrola dokumentacji dotyczącej czasu pracy;
    • rekrutacja pracowników
    • obsługa kadrowa pracowników;
    • sporządzanie raportów i analiz;
    • monitorowanie aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz interpretowanie obowiązujących aktów prawnych;
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi - ZUS, PFRON, GUS, UP.

    W związku z takim zakresem obowiązków od Kandydatów wymagamy:

    • min. czteroletniego doświadczenia zawodowego w dziale kadr;
    • doskonałej znajomości przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
    • doświadczenia w przygotowywaniu analiz i raportów;
    • wykształcenia kierunkowego wyższego lub średniego (prawo, ekonomia, administracja, zasoby ludzkie itp.);
    • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna) dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TETA;
    • doświadczenia w obsłudze programu PŁATNIK;
    • dokładności, sumienności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
    • zaangażowania w pracę i chęci pogłębiania własnej wiedzy;
    • mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego również poprzez udział w szkoleniach.

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z rozpisanym zakresem obowiązków i klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj (z podaniem numeru referencyjnego DP/02/04/2018)

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dopisanie klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowania o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.