Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Pracownik ds. Płac

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.

    ogólnopolska firma specjalizująca się w usługach outsourcingowych poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica
    Nr referencyjny: DP/03/04/2018

    Opis stanowiska:

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

    • sprawdzanie i naliczanie wynagrodzeń wraz z potrąceniami ustawowymi
    • obsługa programu Płatnik w zakresie rozliczenia składek
    • obsługa ubezpieczeń PZU
    • obsługa zajęć komorniczych
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON i GUS
    • naliczanie zasiłków
    • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
    • sporządzanie raportów płacowych
    • raportowanie i bieżąca komunikacja zgodnie z wymogami Klienta
    • raportowanie wewnętrzne dla przełożonych

    W związku z takim zakresem obowiązków od Kandydatów wymagamy:

    • min. czteroletniego doświadczenia zawodowego w dziale płac
    • doskonałej znajomości przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
    • doświadczenia w przygotowywaniu analiz i raportów
    • wykształcenia kierunkowego wyższego lub średniego (prawo, ekonomia, administracja itp.)
    • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna) dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TETA
    • doświadczenia w obsłudze programu PŁATNIK i SOD
    • dokładności, sumienności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej
    • zaangażowania w pracę i chęci pogłębiania własnej wiedzy
    • mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego również poprzez udział w szkoleniach.

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz z rozpisanym zakresem obowiązków i klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj (z podaniem numeru referencyjnego DP/03/04/2018)

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dopisanie klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowania o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.