Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielny pracownik ds. sprzedaży

FENICE Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i negocjowanie umów sprzedaży z klientami,

  • przygotowywanie ofert dla klientów,

  • tworzenie kalkulacji i analiz sprzedażowych,

  • ewidencjonowanie i raportowanie w systemach informatycznych poszczególnych zdarzeń gospodarczych związanych ze sprzedażą czynników energetycznych.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w dziale handlu / sprzedaży,

  • wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne,

  • znajomość rynku energii elektrycznej,

  • znajomość prawa gospodarczego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • samodzielność, rzetelność w działaniu oraz doskonała organizacja i planowanie pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwach energetycznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia, premia urlopowa, premia świąteczna, premia efektywnościowa, nagrody jubileuszowe),

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (karty Multisport, bilety do kina/teatru, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, kolonii i obozów dla dzieci, nagrody dla dzieci pracowników za wyniki w nauce, spotkania integracyjne),

  • rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,

  • specjalistyczne branżowe szkolenia,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

FENICE Poland Sp. z o.o.

FENICE Poland Sp. z o.o. - lider na polskim rynku energetyki przemysłowej .

Przewiń do profilu firmy