Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny pracownik działu zakupów

Teksid Iron Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ciężarowa 49, Skoczów
    Skoczów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Teksid Iron Poland Sp. z o.o.

Ciężarowa 49

Skoczów

Twój zakres obowiązków

  • Teksid Iron Poland Sp. z o. o. w Skoczowie Wiodąca Odlewnia Żeliwa sektora motoryzacyjnego w Polsce poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Samodzielny pracownik działu zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Umiejętność obsługi pakietu OFFICE

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość języków obcych wg powierzonego rynku

  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Szkolenia

Oferty można składać osobiście w siedzibie Spółki: 43-430 Skoczów, ul. Ciężarowa 49, III p., pok. 62 lub pocztą elektroniczną.