Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Pracownik w Dziale Finansowania

POLSKA ŻEGLUGA MORSKA PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE

  • Plac Rodła 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Plac Rodła 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • udział w aranżacjach związanych z organizowaniem finansowania,

  • obsługa umów kredytowych i pożyczkowych,

  • sporządzanie i weryfikacja kalkulacji kredytowych i pożyczkowych,

  • przygotowywanie dokumentacji dotyczącej otwarcia rachunków bankowych,

  • korespondencja z bankami polskimi i zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z ekonomią / finansami / rachunkowością),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),

  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, pracowitość, terminowość

  • dokładność i systematyczność oraz łatwość wykonywania różnorodnych zadań.

Mile widziane

  • znajomość procedury PSK / KYC (Poznaj Swojego Klienta / Know Your Customer),we w zakresie pracy na statku,

  • znajomość programu SAP (nie jest to warunek konieczny).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet socjalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 30.06.2022 r. klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

Kontakt telefoniczny: (91) 3594 745.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.