Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Pracownik w Dziale Rozliczeń

AGIO SP. Z O.O.

  • plac Rodła 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

plac Rodła 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozliczeń z kontrahentami zagranicznymi,

  • prowadzenie korespondencji w sprawach rozliczeń finansowych,

  • wykonywanie czynności związanych z obiegiem i księgowaniem dokumentów,

  • sporządzanie poleceń płatności,

  • nadzór nad terminowym regulowaniem należności i zobowiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki rachunkowość lub finanse),

  • dobra znajomość jęz. angielskiego,

  • 2 lata pracy w komórkach finansowo - księgowych,

  • rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

  • pakiet ubezpieczenia medycznego,

  • wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym umiejętnościom.

AGIO Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym znajdującym się w strukturze dużej grupy kapitałowej. Jest to zespół kilkudziesięciu współpracujących ze sobą osób. Biuro zlokalizowane jest w centrum Szczecina.

Przewiń do profilu firmy