Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Projektant / Konstruktor

INEOCARE sp. z o.o.O firmie

7 0008 000 brutto / mies.
  • Wrocławska 56
    Dobroszyce (pow. oleśnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

INEOCARE sp. z o.o.

Wrocławska 56

Dobroszyce (pow. oleśnicki)

Firma IneoCare Sp. z o.o. jest spółką z kapitałem zagranicznym,

która zajmuje się tworzeniem i dystrybucją produktów sanitarnych ze stali nierdzewnej,

przeznaczonych dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Nasze produkty można znaleźć przede wszystkim w obiektach na terenie Szwajcarii i Niemiec.

W Polsce właśnie się rozwijamy, dlatego jeśli potrafisz pracować samodzielnie i masz ambicję budować firmę

prawie od jej początku, to zapraszamy do nas.

Nasze motto : „Inaczej niż wszyscy”.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną produktów
  • Projektowanie oraz konstruowanie produktów oraz ich części
  • Przygotowywanie informacji do kalkulacji kosztów i zakupu materiałów
  • Współpraca techniczna z dostawcami przy zamówieniach komponentów produkcyjnych
  • Opracowywanie technologii wykonania
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i testów produktów
  • Rozwiązywanie bieżących zagadnień technicznych na etapie projektowania i realizacji
  • Wsparcie dla projektów związanych z produkcją

Wymagania:

  • Ukończony minimum pierwszy stopień studiów technicznych (Mechanika/Mechatronika, lub pokrewne)
  • Znajomość programu  SOLIDWORKS®   lub / i   CAD Inventor®
  • Umiejętność samodzielnej pracy i zarządzania zadaniami
  • Odwaga do inicjowania nowych projektów z wykorzystaniem know how i doświadczenia naszej firmy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość technologii związanych ze stalą nierdzewną
  • Doświadczenie produkcyjne

Oferujemy:

  • Wyjście ze strefy komfortu - wyzwania, ambitne cele, poczucie satysfakcji
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Praca na pełny etat na umowę o pracę w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym
  • Wysokie standardy warunków pracy

Ogłoszenie archiwalne