Samodzielny referent administracyjny - Specjalista administracyjny w Kolegium Studiów

Politechnika ŚląskaO firmie

  • Akademicka 2A, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Politechnika Śląska

Akademicka 2A

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa modułów dotyczących kształcenia w nowo wprowadzanym systemie USOS,

  • obsługa systemu zleceń dydaktycznych,

  • obowiązki związane z uruchamianiem nowych kierunków studiów oraz udoskonalaniem funkcjonujących już kierunków studiów,

  • bieżące zadania związane z systemem kształcenia na Politechnice Śląskiej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe, preferowane w zakresie administracji, ekonomii lub zarządzania,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym będzie dodatkowym atutem,

  • czynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu min. średniozaawansowanym jest mile widziana,

  • umiejętność szybkiego uczenia się obsługi nowych systemów komputerowych, niezbędnych na danym stanowisku,

  • praktyczna umiejętność redagowania korespondencji i pism administracyjnych,

  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, bazy danych, programy do przygotowywania prezentacji),

  • komunikatywność, odpowiedzialność,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • zatrudnienie w prestiżowej uczelni technicznej na Śląsku,

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

REKTOR POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ, z siedzibą w Gliwicach przy ul. Akademickiej 2A poszukuje osoby na stanowisko: Samodzielny referent administracyjny / Specjalista administracyjny w Kolegium Studiów.

Przewiń do profilu firmy

Klikając w umieszczone poniżej pole „APLIKUJ”, należy wypełnić kwestionariusz online i załączyć wymagane dokumenty. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie jest ważne do 17.06.2021 r. włącznie.