Logo Pracuj.pl

Samodzielny - Referent ds. Obsługi Klientów

ENEA Centrum Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ENEA Centrum Sp. z o.o.

aleja Wojska Polskiego 74

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywaniu i zawieraniu/aktualizacji umów sprzedaży, dystrybucyjnych i umów kompleksowych energii elektrycznej oraz gazu,
  • rozwiązywaniu umów sprzedaży, dystrybucyjnych i umów kompleksowych energii elektrycznej oraz gazu,
  • realizacji działań marketingowych,
  • składaniu ofert sprzedaży energii, usług kompleksowych i usług dodatkowych z ofert Grupy Enea w zakresie przyznawanych kompetencji oraz określonych zadań,
  • utrzymywaniu pozytywnych kontaktów z Klientami w celu realizacji zakładanych wskaźników ilościowych i jakościowych,
  • zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi Klientów oraz ich satysfakcji,
  • udzieleniu odpowiedzi na zapytania Klientów w zakresie ofert i usług świadczonych przez Grupę Enea,
  • wyjaśnieniu kwestii związanych ze świadczoną Klientowi usługą oraz płatnościami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Mile widziane

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta/ sprzedaży.

Przewidywany termin zatrudnienia: listopad 2021r.

Kandydaci mogą przesyłać oferty w terminie do 24 października 2021r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracodawcy
95/2021

Samodzielny - Referent ds. Obsługi Klientów, aleja Wojska Polskiego 74, Szczecin