Samodzielny Referent ds. Planowania i Przygotowania Produkcji

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.O firmie

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.

Stanisława Dubois 119

Łódź

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZI
lider rynku lotniczego, poszukują kandydatów do pracy na stanowisku:
SAMODZIELNY REFERENT DS. PLANOWANIA I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zagadnień związanych z planowaniem produkcji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • znajomość obsługi komputera pakiet MS Office,
  • brak ograniczeń zdrowotnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność działania w zespole, komunikatywność,
  • dyspozycyjność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość wymagań norm jakościowych.

Zadania:

  • rozliczanie limitu godzin na poszczególne zlecenia oraz ich prawidłowe raportowanie w systemie „iScala”,
  • rozliczanie pracowników bezpośrednio produkcyjnych,
  • opracowywanie otrzymanej z archiwum dokumentacji obiegowej i przekazywanie jej na wydziały produkcyjne,
  • uruchamianie wyrobów własnych na wydziale mechanicznym,
  • zamykanie w systemie „iScala” zakończonych zleceń.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych i pozapłacowych,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Dokumenty aplikacyjne prosimy składać do 21.10.2020 r.
w Biurze Podawczym w Łodzi, ul. Dubois 119
lub mailowo na adres Sekcji Zarządzania Personelem za pomocą Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy