Oferta pracy

Samodzielny referent ds. sprzedaży

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.O firmie

  • Bukowa (pow. włoszczowski), świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji,  z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji  naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy:
Samodzielny referent ds. sprzedażyNumer ref.: Miejsce pracy: Tarnów Opolski / woj. opolskie
Bukowa / woj. świętokrzyskie

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość obsługi Pakietu MS OFFICE
  • Umiejętność efektywnej pracy w stresie i pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość środowiska SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji w kraju i na świecie;
  • Możliwość szkoleń i poszerzania kwalifikacji;
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Dodatkowe świadczenia:
    • pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki;
    • ubezpieczenie grupowe NW;
    • pakiet medyczny

Główne zadania:

  • Codzienne sprawdzanie dokumentów WZ pod względem formalnym i merytorycznym
  • Księgowanie dostaw na podstawie dokumentów WZ
  • Telefoniczne/mailowe ustalenia tonaży klienta
  • Wystawianie faktur
  • Wypisywanie oraz kompletowanie dokumentów potrzebnych do wysyłek eksportowych
  • Skanowanie i wysyłka dokumentów do odprawy celnej
  • Codzienna współpraca z „wagą” oraz z dyspozytorem sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy