Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Referent

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

Targowa 61/63

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

• bezpośrednią obsługę studentów i wykładowców,

• bezpośrednią współpracę z Władzami Wydziału,

• prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów,

• opracowywanie planów zajęć,

• rekrutację kandydatów na studia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych,

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,

  • samodzielność myślenia, asertywność, inicjatywa,

  • otwartość, komunikatywność.

To oferujemy

  • pracę umożliwiającą rozwój i zdobycie wielu cennych i ciekawych doświadczeń,

  • wachlarz świadczeń socjalnych,

  • umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w życzliwym zespole.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

O nas

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi poszukuje osoby do pracy w Dziale Organizacji Studiów – Dziekanat, na stanowisku: Samodzielny Referent.