Logo Pracuj.pl

Samodzielny Referent – obsługa sekretariatu

Akademia Morska w SzczecinieO firmie

Akademia Morska w Szczecinie

Wały Chrobrego 1-2

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu i korespondencji Katedry
  • organizowanie spotkań i narad
  • czuwanie nad terminowością załatwianych spraw
  • wsparcie organizacyjno-administracyjne przy organizacji seminariów i konferencji
  • obsługa spraw studenckich w katedrze, w tym przyjmowanie wniosków i udzielanie studentom informacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra umiejętność formatowania tekstów (również napisanych w języku angielskim)
  • umiejętność samodzielnej realizacji zadań
  • umiejętności związane z przygotowywaniem materiałów niezbędnych do prezentacji, konferencji, innych celów
  • umiejętności odpowiedniego opracowywania oraz archiwizowania sprawozdań, projektów i dokumentów
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w strukturze uznanej i rozpoznawalnej uczelni wyższej
  • pracę stacjonarną w zgranym zespole i w stałych godzinach
  • wsparcie na każdym etapie zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalnych w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (np. dopłaty do wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci oraz trzynasta pensja)
  • dodatek za staż pracy

Uwagi

  • Proszę określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia.

Samodzielny Referent – obsługa sekretariatu, Wały Chrobrego 1-2, Szczecin