Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Referent – obsługa sekretariatu

Akademia Morska w SzczecinieO firmie

Akademia Morska w Szczecinie

Wały Chrobrego 1-2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu i korespondencji Katedry

  • organizowanie spotkań i narad

  • czuwanie nad terminowością załatwianych spraw

  • wsparcie organizacyjno-administracyjne przy organizacji seminariów i konferencji

  • obsługa spraw studenckich w katedrze, w tym przyjmowanie wniosków i udzielanie studentom informacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra umiejętność formatowania tekstów (również napisanych w języku angielskim)

  • umiejętność samodzielnej realizacji zadań

  • umiejętności związane z przygotowywaniem materiałów niezbędnych do prezentacji, konferencji, innych celów

  • umiejętności odpowiedniego opracowywania oraz archiwizowania sprawozdań, projektów i dokumentów

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w strukturze uznanej i rozpoznawalnej uczelni wyższej

  • pracę stacjonarną w zgranym zespole i w stałych godzinach

  • wsparcie na każdym etapie zatrudnienia

  • pakiet świadczeń socjalnych w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (np. dopłaty do wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci oraz trzynasta pensja)

  • dodatek za staż pracy

Uwagi

  • Proszę określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia.