Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny referent/Specjalista ds. zamówień publicznych

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIUO firmie

  • plac Polski 3/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU

plac Polski 3/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej, SWZ;

  • ogłaszanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;

  • przygotowywanie projektów umów, opisu przedmiotu zamówienia;

  • weryfikacja dokumentów, ofert wykonawców;

  • podpisywanie umów z wykonawcami;

  • archiwizacja dokumentacji przetargowej;

  • opis faktur pod względem merytorycznym na podstawie wniosku i ewentualnie podpisanej umowy oraz przedstawienie jej do podpisu zgodnie z obowiązującym w ASP obiegiem dokumentów finansowych;

  • przyjmowanie i merytoryczna weryfikacja wniosków zakupowych;

  • obsługa umów sukcesywnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;

  • znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa autorskiego, ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;

  • doświadczenie w pracy przy udzielaniu zamówień publicznych, min. 1 rok;

  • doświadczenie w pracy biurowej, min. 2 lata;

  • biegła obsługa narzędzi MS Office;

  • systematyczność i wysoki stopień zorganizowania;

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;

  • umiejętność redagowania pism, umów, protokołów;

  • umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny;

  • świadczenie świąteczne raz w roku;

  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 5 lipca 2021 r. za pomocą przycisku aplikowania.

Termin rozpoczęcia pracy: 08.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.