Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny referent w Dziale Organizacji i Kadr

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIUO firmie

  • plac Polski 3/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU

plac Polski 3/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • 1. Kompleksowa obsługa administracyjna, dokumentacyjna i rozliczeniowa czynności związanych z zawieraniem umów cywilnoprawnych - umów zleceń i umów o dzieło w zakresie działalności Uczelni, w tym m.in.:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji w zakresie ewidencji umów cywilnoprawnych w formie elektronicznej;

  • nadzór nad prawidłowością wypełniania wniosku o umowę cywilnoprawną, oświadczenia, protokołu oraz rachunku;

  • sporządzanie umów zleceń i umów o dzieło, zawierających również tematykę z zakresu praw autorskich;

  • wprowadzanie danych osobowych zleceniobiorców i wykonawców oraz umów do systemu kadrowo-płacowego - Enova;

  • przekazywanie rachunków do działu finansowo-księgowego w celu rozliczenia;

  • sporządzanie deklaracji ubezpieczeniowych do ZUS;

  • prowadzenie rejestru i zgłaszanie umów o dzieło do ZUS;

  • obsługa zleceniobiorców w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK);

  • sporządzanie sprawozdań dla Ministerstwa, GUS, ZUS, działu zamówień publicznych i na potrzeby kierownictwa Uczelni.

  • 2. Pełna obsługa kadrowa pracowników uczelni, w tym m.in.:

  • samodzielne przygotowywanie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy;

  • prowadzenie akt osobowych;

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;

  • sprawy socjalne;

  • wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu kadrowo-płacowego - Enova;

  • prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej/zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników i członków ich rodzin;

  • prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników oraz kontrola ich aktualności;

  • prowadzenie i aktualizacja rejestru pracowników,

  • obsługa pracowników w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK);

  • sporządzanie sprawozdań dla Ministerstwa, GUS, ZUS i na potrzeby kierownictwa Uczelni.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kadrowym, min. 3 lata;

  • znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa pracy, prawa autorskiego, zwłaszcza w zakresie sporządzania umów zleceń i umów o dzieło, Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce;

  • znajomość przepisów podatkowych oraz podlegania ubezpieczeniom społecznym w zakresie zawieranych umów cywilnoprawnych;

  • znajomość obsługi programu Płatnik;

  • biegła obsługa narzędzi MS Office;

  • systematyczność i wysoki stopień zorganizowania;

  • obowiązkowość, samodzielność, terminowość;

  • umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziana znajomość systemu Enova.

To oferujemy

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny;

  • świadczenie świąteczne raz w roku;

  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 25 kwietnia 2021 r. za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.