Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny specjalista ds. administracyjno-prawnych

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i opiniowanie pism administracyjnych

  • tworzenie i opiniowanie umów cywilnych

  • kontakt z zewnętrzami Kancelariami

  • kontakt z kontrahentami zewnętrznymi – dostawcami energii, usług telekomunikacyjnych, zarządcami nieruchomości

  • tworzenie prostych pism prawnych takich jak wezwania do zapłaty, reklamacje, wezwanie do złożenia wyjaśnień

  • obsługa bieżącej korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • kontakt z urzędami, klientami, instytucjami współpracującymi

  • pomoc administracyjna w wyjaśnianiu rozbieżności lub niejasności stanów faktycznych

  • wsparcie innych działów w spółce

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (administracja lub prawo)

  • znajomość procedur cywilnych i administracyjnych

  • samodzielność, umiejętność organizacji miejsca i czasu pracy

  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • doskonałe zarządzanie sobą w czasie

  • umiejętność pracy samodzielnie i w zespole, również pod presją czasu

  • elastyczność i komunikatywność

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególność MS Word i MS Excel w stopniu bardzo dobrym

To oferujemy

  • samodzielną i stabilną pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • interesujące wyzwania

  • stabilny system wynagrodzenia

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • dodatkowe narzędzia pracy

  • umowę B2B

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój, poszukuje obecnie kandydata do pracy w centrali we Wrocławiu, na stanowisko Samodzielny specjalista ds. administracyjno-prawnych.

Przewiń do profilu firmy