Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Specjalista ds. HR

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Rekrutacja osób z niepełnosprawnością,
    • Najczęściej prowadzone procesy rekrutacyjne dotyczą stanowisk: pracownik ochrony,
    • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę,
    • Selekcja CV,
    • Wstępna rekrutacja telefoniczna,
    • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
    • Wsparcie działu kadr w realizacji polityki i strategii personalnej firmy,
    • Tworzenie procesów HRowych w firmie.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Chęci rozwoju w HR,
    • Samodzielności, inicjatywy w działaniu,
    • Minimum 2 letniego doświadczenia w rekrutacjach oraz przy projektach HRowych,
    • Budowa systemów motywowania pracowników m.in. rozwój benefitów, organizacja szkoleń.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.