Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

"BIURO DORADCÓW PODATKOWYCH" TOMASZ & RAFAŁ ZIÓŁKOWSCY sp. z o.o.

  • Jagiellończyka 6
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Jagiellończyka 6

Gorzów Wielkopolski

Spółka zajmuje się doradztwem podatkowym oraz prowadzeniem księgowości dla przedsiębiorców.

Samodzielny specjalista ds. kadr i płac - zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków oraz składek ZUS, PIT, PPK;
  • sporządzanie umów o pracę i innych umów cywilnoprawnych;
  • przygotowywanie dokumentów zmian warunków zatrudnienia;
  • doradztwo w zakresie przebiegu zatrudnienia, konsultacje dla klientów;
  • sporządzanie pracowniczej dokumentacji kadrowej;
  • obsługa PPK;
  • obsługa postępowań kontrolnych ZUS i organów podatkowych;
  • bieżący kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi: ZUS, US, kancelarie komornicze, prowadzenie korespondencji w tym zakresie;
  • korekty rozliczeń ZUS;
  • sporządzanie deklaracji PIT 11, PIT 4R.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku równorzędnym lub podobnym;
  • biegła znajomość przepisów z zakresu kadr, płac, ZUS, PFRON, PIT, PPK, GUS;
  • praktyczna znajomość obsługi komputerowych systemów kadrowo-płacowych;
  • praktyczna znajomość obsługi systemu PŁATNIK;
  • praktyczna znajomość obsługi platformy elektronicznej PUE ZUS;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;
  • miele widziane wykształcenie kierunkowe;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju i dokształcania się;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • pomoc we wdrożenie w system pracy biura.

Ogłoszenie archiwalne