Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac zespołu;

  • przygotowywanie list płac, naliczanie zasiłków;

  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;

  • rozliczanie czasu pracy pracowników;

  • wystawianie zaświadczeń;

  • sporządzanie zgłoszeń/wyrejestrowań a także deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz informacji PIT-4R/8AR, PIT-11, deklaracji PFRON, sprawozdań GUS;

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania obcokrajowców;

  • przygotowywanie wniosków do zaświadczeń A1.

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju;

  • 3 letnie doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac

  • praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych;

  • podstawowej wiedzy z zakresu księgowości;

  • dobrej umiejętności naliczania wynagrodzeń;

  • systematyczności dobrej organizacji pracy, samodzielności, terminowości;

  • działania zgodnie z obowiązującymi przepisami.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Elmex Logistics to rodzinna firma powstała w 1994 roku.

Obecnie zatrudniamy około 500 pracowników i odnosimy sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy