Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

Regita sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Regita Sp. z o.o. działająca pod nazwą SMS365.pl (http://sms365.pl) jest brokerem zrzeszającym partnerów pożyczkowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy stale tworzymy nowe miejsca pracy. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko:

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i PłacNumer ref.: K/06/2016

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, etc.);
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac;
  • Odpowiedzialność za prawidłowość i terminowość rozliczeń ZUS, PIT, PFRON, US;
  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników;
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo - płacową pracowników;
  • Praktyczna znajomość programu Symfonia;
  • Praktyczna znajomość programu Płatnik;
  • Znajomość przepisów podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Doskonałej organizacji pracy własnej;
  • Samodzielności i odpowiedzialności;
  • Komunikatywności;

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Bogaty pakiet benefitów;
  • Przyjazną atmosferę w zespole;
  • Dużą samodzielność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy