Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ FUTURE SOLUTION sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Posiadamy szeroki pakiet usług związanych z agencją pracy tymczasowej, obsłudze kadrowo płacowej i przede wszystkim prowadzeniu usług księgowych.

Wraz z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Samodzielny specjalista ds. płac, kadr  w naszej firmie obsługuje klientów w zakresie prawidłowego naliczania płac, prawidłowego prowadzenia dokumentacji pracowniczej, przygotowywania i składania deklaracji podatkowych w US i rozliczeniowych w ZUS oraz współpracuje z klientami w realizacji tych zadań. Praca na pełny etat.

Wymagania:

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników etatowych oraz osób wykonujących prace na podstawie umów
  • cywilnoprawnych
  • przygotowanie listy płac, obliczanie zasiłków, dodatkowych składników wynagrodzeń
  • prowadzenie teczek osobowych
  • przygotowanie dokumentów z zakresu zatrudnienia
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, (SODir), GUS, PPK
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, PFRON)
  • budowanie relacji z klientem
  • mile widziane doświadczenie z zakresu zatrudniania cudzoziemców

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • uczestnictwo w projektach wewnętrznych
  • wsparcie doświadczonych współpracowników
  • dobrą atmosferę w pracy i zgrany zespół
  • możliwości rozwoju i finansowania szkoleń

Ogłoszenie archiwalne