Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

Firma Behrendt - Grupa SBS

  • Szabda 104, Szabda (pow. brodnicki)
    Szabda (pow. brodnicki), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

104

Szabda (pow. brodnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa personalna oraz administracyjno - kadrowa pracowników

  • Terminowe i poprawne naliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń.

  • Praca w systemie kadrowo-płacowym – OPTIMA COMARCH

  • Sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych

  • Sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/PPK/GUS/PFRON, itp.

  • Nadzór terminów ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, itp.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Monitorowanie i wprowadzanie zmian prawnych dotyczących rozliczeń kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na tożsamym stanowisku

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, PIT

  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność, obowiązkowość i pełne zaangażowanie w realizację zadań

  • Zdolności komunikacyjne i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym

  • Kompetentnych współpracowników i dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • firmowa drużyna sportowa

Firma Behrendt Grupa SBS innowacyjny i niezawodny partner prosperujący na rynku od ponad 30 lat działający w zakresie usług projektowych, wykonawczych, handlowych i serwisowych w zakresie branży sanitarnej i ogólnobudowlanej wraz z aktywnym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: Firma Behrendt - Grupa SBS, adres : Szabda 104, 87-300 Brodnica

Przewiń do profilu firmy