Logo Pracuj.pl

Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

Firma Behrendt - Grupa SBSO firmie

  • Szabda (pow. brodnicki), kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Firma Behrendt - Grupa SBS

Szabda (pow. brodnicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa personalna oraz administracyjno - kadrowa pracowników
  • Terminowe i poprawne naliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń.
  • Praca w systemie kadrowo-płacowym – OPTIMA COMARCH
  • Sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych
  • Sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/PPK/GUS/PFRON, itp.
  • Nadzór terminów ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, itp.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Monitorowanie i wprowadzanie zmian prawnych dotyczących rozliczeń kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na tożsamym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, PIT
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność, obowiązkowość i pełne zaangażowanie w realizację zadań
  • Zdolności komunikacyjne i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym
  • Kompetentnych współpracowników i dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • firmowa drużyna sportowa

Firma Behrendt Grupa SBS innowacyjny i niezawodny partner prosperujący na rynku od ponad 30 lat działający w zakresie usług projektowych, wykonawczych, handlowych i serwisowych w zakresie branży sanitarnej i ogólnobudowlanej wraz z aktywnym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: Firma Behrendt - Grupa SBS, adres : Szabda 104, 87-300 Brodnica

Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac, Szabda 104, Szabda (pow. brodnicki)