Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

MIELŻYŃSKI sp. z o.o.

  • Burakowska 5/7, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Burakowska 5/7

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, umowy cywilnoprawne)

  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS

  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym ERP Symfonia oraz uzgadnianie kont związanych z wynagrodzeniami w systemie finansowo-księgowym

  • Naliczanie wynagrodzeń́ i sporządzanie listy płac pracowników

  • Monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, zezwoleń na pracę

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

  • Koordynacja przejęcia zadań kadrowo-płacowych od firmy zewnętrznej

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość systemów do obsługi kadrowo – płacowej klasy ERP

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Dobra organizacja oraz dynamika pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę ¾ etatu

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Premia roczna po przepracowaniu pełnego roku kalendarzowego

  • Szkolenia

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • ceny hurtowe na zakupy w sklepie

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesyłanie CV wraz z propozycją wynagrodzenia.

Od 2004 roku zajmujemy się importem win z całego świata. Wtedy też powstał pierwszy skład win połączony z wine barem przy ulicy Burakowskiej w Warszawie. Wszystkie etykiety, które znalazły się w naszym portfolio to autorska selekcja twórcy i właściciela marki Roberta Mielżyńskiego.

Od wielu lat organizujemy cykliczne, otwarte degustacje połączone z koncertami. Zapraszamy na nie producentów z całego świata, którzy dzielą się z naszymi gośćmi swoją pasją i wiedzą o winie.

www.mielzynski.pl/winiarnia

Przewiń do profilu firmy