Oferta pracy

Samodzielny specjalista ds. kadr i płac

CRI POLAND sp. z o.o.O firmie

CRI POLAND sp. z o.o.

Aleksandra Ostrowskiego 9

Wrocław

CRI to przedsiębiorstwo o profilu usługowym, którego głównym zadaniem jest dostarczenie innowacyjnych rozwiązań outsourcingowych dla przemysłu.

Przedmiotem naszej działalności jest outsourcing procesów produkcyjnych, a także outsourcing logistyki wewnątrzzakładowej. Od przeszło 11 lat pracujemy dla znanych globalnych marek funkcjonujących w branży AGD, RTV, motoryzacyjnej oraz logistycznej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • kompleksowe prowadzenie procesów kadrowo-płacowych
  • rozliczanie potrąceń komorniczych i innych
  • prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.
  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON)
  • przygotowanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem
    i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych, a także innych dokumentów kadrowych
  • nadzór nad ewidencją czasu pracy, weryfikacja poprawności rozliczania czasu pracy
  • współpraca ze służbami medycyny pracy i służbami BHP
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy
  • ​​​​​​​współpraca z pozostałymi działami w firmie

WYMAGANIA

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób
  • bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy
    i ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość zagadnień kadrowych
  • znajomość systemu kadrowo-płacowego COMARCH Optima oraz obsługi komputera w zakresie MS Office (zwłaszcza obsługi programu Excel)
    oraz programu Płatnik
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy