Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Specjalista ds. Marketingu (SEO)

PLASTCORE 3D sp. z o.o. O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

O Nas:

Druk trójwymiarowy dla niektórych może brzmieć jak fikcja literacka, a jednak stanowi aktualnie element rzeczywistości. Nasza firma zajmuje się drukiem 3D i świadczy usługi właśnie w tym zakresie. Technikę drukowania przestrzennego wykorzystać można w wielu branżach, takich jak chociażby przemysł, motoryzacja, czy weterynaria. Tworzenie fizycznych obiektów za pomocą drukarki jest bardzo przydatną możliwością, którą warto zastosować w praktyce. Postęp technologiczny jest obecnie ogromny i dzięki temu powstaje okazja do ciągłego ulepszania otaczających nas realiów.

Jesteśmy studiem kreatywnym oraz drukarnią 3D mieszczącą się w podwarszawskim Piasecznie, jednakże skala naszego działania jest międzynarodowa. Wspomagamy naszych kontrahentów w tworzeniu projektów pod wydruk. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania wydruków 3D z naszych własnych projektów, jak i gotowych projektów klienta. Oferujemy szeroką gamę usług dodatkowych mających na celu wykończenie modelu w celu nadania mu odpowiedniego wyglądu i charakteru.

Stanowisko: Samodzielny Specjalista ds. marketingu (SEO)

Do naszej firmy poszukujemy osoby która wesprze nasze działania na polu marketingu i e-marketingu. Jesteśmy małą firmą i nie posiadamy swojego dedykowanego działu pod tego typu działania, dlatego też od osoby na tym stanowisku wymagamy dużej samodzielności. Jednocześnie oferujemy możliwość realnego wpływu na codzienną działalność naszego działu handlowego i całej naszej firmy.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez portal.

Wymagamy:

· doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads, Facebook Ads,

· znajomość niektórych z narzędzi: Google Analytics, Google Search Insights, Google Ads Keyword Planner,

· znajomość pakietu Adobe: Photoshop, InDesign i Illustrator

· znajomość zagadnień fotografii produktowej

· znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym, umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie,

Obowiązki:

· planowanie kompleksowej strategii SEO dla naszej firmy we współpracy z działem handlowym,

· samodzielna realizacja projektów, odpowiedzialność za optymalizację i rozwój kampanii,

· raportowanie wykonania kampanii do kierownictwa firmy,

· wdrażanie nowych rozwiązań – bycie na bieżąco nowinkami technicznymi w tematyce SEO,

· przygotowywanie materiałów reklamowych do druku,

Ogłoszenie archiwalne