Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Specjalista ds. Personalnych

AC Hotels by MarriottO firmie

  • plac Wolności 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AC Hotels by Marriott

plac Wolności 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników spółki

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oraz rozliczanie umów zleceń

  • obsługa systemu kadrowo-płacowego Optima

  • prowadzenie akt osobowych

  • sporządzanie i ewidencja wszelkiej dokumentacji pracowniczej

  • przygotowanie i udział w procesach rekrutacji

  • organizacja spraw związanych z zatrudnieniem pracowników, w tym cudzoziemców

  • koordynację i nadzór nad terminowością obowiązkowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • obsługa ZUS, GUS, PFRON

  • tworzenie i aktualizacja procedur/ regulacji wewnętrznych, dotyczących spraw pracowniczych

  • obsługa PPK

  • wsparcie pracodawcy w działaniach związanych z employer brandingiem,

  • wzmacnianie kultury organizacyjnej oraz zaangażowania pracowników poprzez sprawną komunikację wewnętrzną,

  • podejmowanie i organizacja akcji integracyjnych oraz dbałość o relacje i atmosferę w miejscu pracy

  • aktualizacja i nadzór nad realizacją planów szkoleniowych dla pracowników

  • wsparcie Dyrektor Hotelu i Kierowników Działów w codziennych zadaniach związanych z zarządzaniem personelem oraz w zakresie planowania zatrudnienia, motywowania i rozwoju pracowników

Nasze wymagania

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w hotelu)

  • znajomości aktualnych przepisów prawa pracy

  • praktycznej umiejętności rozliczania czasu pracy

  • umiejętność obsługi systemu Płatnik; mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Optima i Comarch HRM

  • bardzo dużej samodzielności

  • wysokiej kultury osobistej

  • uważności i zaangażowania

  • systematyczności i bardzo dobrej organizacji pracy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę i partnerskie relacje

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie

  • atrakcyjne benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

Sieć AC by Marriott należy do portfolio sieci hotelowej Marriott International, a pierwotnie wywodzi się z hiszpańskiej sieci AC Hotels. AC to inicjały założyciela sieci AC Hotels, Antonio Catalana.

AC by Marriott Wrocław to stylowy hotel dla osób lubiących miejskie przestrzenie. Zlokalizowany obok Narodowego Forum Muzyki, w bliskim sąsiedztwie Opery i Rynku.

AC by Marriott Wrocław oferuje rewolucyjne doświadczenie hotelowe, gdzie forma spotyka się z funkcjonalnością. Jest definiowany poprzez otwartą postawę i troskliwą obsługę.

Przewiń do profilu firmy