Logo Pracuj.pl

Samodzielny Specjalista ds. Personalnych

AC Hotels by MarriottO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AC Hotels by Marriott

plac Wolności 10

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników spółki
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oraz rozliczanie umów zleceń
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego Optima
  • prowadzenie akt osobowych
  • sporządzanie i ewidencja wszelkiej dokumentacji pracowniczej
  • przygotowanie i udział w procesach rekrutacji
  • organizacja spraw związanych z zatrudnieniem pracowników, w tym cudzoziemców
  • koordynację i nadzór nad terminowością obowiązkowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • obsługa ZUS, GUS, PFRON
  • tworzenie i aktualizacja procedur/ regulacji wewnętrznych, dotyczących spraw pracowniczych
  • obsługa PPK
  • wsparcie pracodawcy w działaniach związanych z employer brandingiem,
  • wzmacnianie kultury organizacyjnej oraz zaangażowania pracowników poprzez sprawną komunikację wewnętrzną,
  • podejmowanie i organizacja akcji integracyjnych oraz dbałość o relacje i atmosferę w miejscu pracy
  • aktualizacja i nadzór nad realizacją planów szkoleniowych dla pracowników
  • wsparcie Dyrektor Hotelu i Kierowników Działów w codziennych zadaniach związanych z zarządzaniem personelem oraz w zakresie planowania zatrudnienia, motywowania i rozwoju pracowników

Nasze wymagania

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w hotelu)
  • znajomości aktualnych przepisów prawa pracy
  • praktycznej umiejętności rozliczania czasu pracy
  • umiejętność obsługi systemu Płatnik; mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Optima i Comarch HRM
  • bardzo dużej samodzielności
  • wysokiej kultury osobistej
  • uważności i zaangażowania
  • systematyczności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę i partnerskie relacje
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie
  • atrakcyjne benefity pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • bony żywieniowe

Sieć AC by Marriott należy do portfolio sieci hotelowej Marriott International, a pierwotnie wywodzi się z hiszpańskiej sieci AC Hotels. AC to inicjały założyciela sieci AC Hotels, Antonio Catalana.

AC by Marriott Wrocław to stylowy hotel dla osób lubiących miejskie przestrzenie. Zlokalizowany obok Narodowego Forum Muzyki, w bliskim sąsiedztwie Opery i Rynku.

AC by Marriott Wrocław oferuje rewolucyjne doświadczenie hotelowe, gdzie forma spotyka się z funkcjonalnością. Jest definiowany poprzez otwartą postawę i troskliwą obsługę.

Samodzielny Specjalista ds. Personalnych, plac Wolności 10, Wrocław