Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny specjalista ds. płac

SZPITAL POWIATOWY W ŻYWCUO firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników

  • sporządzanie wymaganych deklaracji i sprawozdań ZUS, US, GUS itd.

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów płacowych oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi/ubezpieczenia społecznego

  • prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych

  • obsługa płacowa pracowników firmy

  • raportowanie do Kierownika Działu Płac

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych

  • kilkuletnie doświadczenie w SAMODZIELNYM naliczaniu wynagrodzeń

  • wykształcenie wyższe – mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana

  • praktyczna znajomości MS Office (w tym bardzo dobra znajomość Excel)

  • systematyczność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków

  • doskonała organizacja czasu pracy i terminowość w wywiązywaniu się z powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę B2B – podchodzimy elastycznie do formy oraz warunków zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska oraz Twojego doświadczenia

  • ubezpieczenie na życie

  • wsparcie Twojego rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę w sektorze służby zdrowia w międzynarodowym środowisku

SZPITAL POWIATOWY W ŻYWCU

Dołącz do naszego zespołu i…

Bądź częścią międzynarodowej społeczności

Stań się częścią zmiany na lepsze

Rozwijaj się z nami

Dawaj przykład

Przewiń do profilu firmy