Samodzielny Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami Przemysłowymi

"develey immobilien" spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

"develey immobilien" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Batalionu Platerówek 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie nieruchomościami Firmy, budynkami przemysłowymi i biurowymi, oraz przestrzenią wokół budynków (miejsca parkingowe, tereny zielone itd.), w tym odpowiedzialność za przeglądy budynków

  • Planowanie budżetu na wykonanie okresowych prac remontowych, oraz nadzór nad ich przeprowadzaniem przez pracowników własnych oraz przez firmy zewnętrzne.

  • Optymalizacja i monitorowanie kosztów związanych z administrowaniem obiektów,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi i serwisu na rzecz obiektu, w tym z firmą ochroniarską

  • Miesięczne rozliczania mediów i fakturowanie podnajemców zgodnie z zawartymi umowami najmu. Współpraca z działem księgowości w zakresie fakturowania najemców biur, oraz w przygotowaniu deklaracji podatków od nieruchomości.

  • Prowadzenie dokumentacji i zarządzanie umowami w zakresie eksploatacji, przeglądów i napraw oraz inwestycji

  • Nadzór nad procesem utrzymania właściwego stanu technicznego obiektów będących własnością firmy

  • Nadzór nad sprawami gospodarczymi

  • Współpraca z odpowiednimi urzędami administracji państwowej

  • Współpraca i utrzymywanie bieżących kontaktów z najemcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek budowlany, administracyjny)

  • Wiedza i doświadczenie w administrowaniu oraz zarządzaniu nieruchomościami

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu Office

  • Komunikatywność, terminowość i dokładność

  • Dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zdobywanie doświadczeń w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku