Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny specjalista działu kontroli jakości

Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe STANDARD Sp. z o.o.

3 5003 800 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Karola Olszewskiego 10

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie atestów jakościowych

  • przyjmowanie i znakowanie towarów

  • sporządzanie etykiet

Nasze wymagania

  • wykształcenie chemiczne lub pokrewne

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średniozaawansowanym

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, zaangażowanie

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i renomie

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

PPH Standard Sp. z o.o. jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą w branży chemicznej. Należy do grona wiodących dystrybutorów chemikaliów dostarczanych do różnych gałęzi przemysłu. Firma współpracuje z wieloma dostawcami i klientami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy