Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny specjalista - Ekspert ds. podatkowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Warszawa

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie wewnętrznych opinii podatkowych i wniosków o interpretacje podatkowe
  • Weryfikacja umów i porozumień
  • Analiza pod kątem podatkowym nowych usług i produktów
  • Prowadzenie postępowań podatkowych
  • Przygotowanie i weryfikacja danych niezbędnych do sporządzania deklaracji podatkowych, księgowanie podatków w systemie księgowym
  • Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych, bieżącego i odroczonego
  • Analiza transakcji z podmiotami powiązanymi,  nadzór nad przygotowaniem dokumentacji podatkowej
  • Wdrażanie zmian w systemach kalkulacji obciążeń podatkowych spółki
  • Analiza procesów i procedur podatkowych
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa w ramach prowadzonych projektów biznesowych
  • Pozyskiwanie danych i dokumentacji z organizacji w ramach nadzorowanych obszarów

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz ponad 6 -letnie doświadczenie zawodowe w obszarze podatków - preferowane doświadczenie zdobyte w działach księgowości/podatków przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość VAT i CIT
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość IAS 12
  • masz doświadczenie i biegłość w przygotowywaniu pism procesowych
  • cechują Cię wysokie umiejętności analityczne
  • wykorzystywałeś/aś w swojej dotychczasowej pracy SAP
  • posiadasz umiejętność weryfikowania kalkulacji podatkowych
  • jesteś nastawiony/a na współpracę
  • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną za powierzane zadania
  • znasz dobrze język angielski (szczególnie biznesowy i finansowy)
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
i stabilna praca
na dłużej
System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
 sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
 i ubezpieczenie na życie
top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się