Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Spedytor Krajowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

    Hart Logistics specjalizuje się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na terenie całej Europy. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta. Hart Logistics oferuje usługi na najwyższym poziomie, stanowiąc silną konkurencję dla firm na rynku.
    Firma obsługuje szeroki wachlarz zleceń w relacjach międzynarodowych i krajowych. Zajmuje się realizacją od małych przesyłek po kompleksowe projekty w oparciu o usługi spedycji w zakresie transportu drogowego, lotniczego i logistyki - operacji magazynowych.

    Współpraca z firmą Hart Logistics oznacza wartość dodaną, która procentuje w końcowym bilansie.

    www.hartlogistics.pl

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych
    • Monitoring i kontrolowanie realizacji zleceń transportowych
    • Optymalizacja kosztów transportowych
    • Rozbudowa bazy przewoźników
    • Rozwój oddziału
    • Wyceny transportów międzynarodowych, krajowych i ponadgabarytowych
    • Kontakt i opieka operacyjna nad klientami polskimi i zagranicznymi
    • Budowanie dobrych relacji z klientami
    • Czynny udział w rozwoju nowego projektu HTS
    • Rozbudowa bazy stałych przewoźników – do obsługi zleceń kontraktowych klientów Hart Logistics
    • Troska o należytą realizację zleceń, przy założeniu, że satysfakcja klienta oraz prowadzonego przewoźnika są wartościami najistotniejszymi
    • Optymalizacja kosztów przewozu
    • Optymalizacja przebiegów pojazdów prowadzonych przewoźników
    • Umiejętność pozyskiwania zleceń z rynku transportowego – tylko w przypadku gdy realizacja zlecenia od stałego klienta stoi w opozycji do wymogów jakościowych oraz wynikowych
    • Stała współpraca z działem handlowym mająca na celu rozbudowę bazy klientów lub zwiększenie udziału w wolumenie ładunków klientów już obsługiwanych
    • Stały kontakt i opieka nad prowadzonymi przewoźnikami
    • Troska o wizerunek Hart Logistics na rynku

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w branży TSL
    • Znajomość przepisów związanych z wykonywaną pracą
    • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki lub inny
    • Doskonała organizacja pracy
    • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celu
    • Znajomość rynku przewoźników
    • Komunikatywność
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt
    • Stałe, miesięcznie wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
    • Narzędzia niezbędne do pracy
    • Pakiet szkoleń wstępnych oraz rozwój kompetencji zawodowych
    • Samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe
    • Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań
    • Możliwość rozwoju osobistego
    • Jasno określoną ścieżkę kariery
    • Możliwa koordynacja nowo powstającego oddziału
    • Przyjazną atmosferę
    • Wyjazdy na targi zagraniczne
    • Imprezy integracyjne
    • Szkolenia zewnętrzne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Hart Logistics Sp. z o.o. sp.k. (z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Jeżeli mamy dołączyć Twoją aplikację do bazy kandydatów, którzy zostaną uwzględnieni w przyszłych procesach rekrutacyjnych, to prosimy o zawarcie w niej następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Hart Logistics Sp. z o.o. sp.k. (z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10) w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    W związku z realizacją procesu rekrutacyjnego, zgodnie z treścią art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej RODO) informujemy, że:

    • administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Hart Logistics sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 10,
    • celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacyjnego,
    • dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody oraz w związku z podjęciem działania na Twoje żądanie przed zawarciem ew. umowy o pracę (tj. art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
    • odbiorcami Twoich danych osobowych mogą podmioty, którym Hart Logistics sp. z o.o. sp.k. powierzył przetwarzanie danych osobowych, tj. podmiot świadczący usługi związane z obsługą naszego systemu informatycznego,
    • dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku procesów przyszłych rekrutacji, okres przetwarzania wynosi maksymalnie 2 lata (okres ten liczony jest od momentu pozyskania aplikacji),
    • masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie,
    • masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.