Oferta pracy

Samodzielny Spedytor Międzynarodowy 13,6

Mako TSL Błażej Makurat

umowa o pracę
6 50030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 50030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aut 13,6 po Europie Zachodniej.

  • Pozyskiwanie i monitorowanie realizowanych zleceń transportowych.

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Swobodna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość przepisów czasu pracy kierowcy oraz specyfiki branży TSL.

  • Samodzielna organizacja pracy.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.

To oferujemy

  • Brak górnej granicy wynagrodzenia - SKY IS THE LIMIT. Premia jest uzależniona tylko i wyłącznie od Twoich indywidualnych wyników.

  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowy.

  • Home Office lub praca w jednym z sześciu biur w Polsce, zlokalizowanych w centrach miast.

  • UOP / B2B.

  • Ty decydujesz ile aut prowadzisz.

  • Praca w firmie z 11-letnim doświadczeniem, z niskimi numerami TimoCom 209063 i TransEU 472956, oraz wysokimi ocenami (Status Super Płatnika TransEU).

  • Dostęp do giełdy B2PWeb.

  • Doświadczony Back Office, dzięki któremu będziesz mogła/mógł skupić się tylko na zadaniach spedytora.

  • Samochody służbowe dla spedytorów z najlepszymi wynikami.

  • Przejrzysta struktura i krótkie procesy decyzyjne.

  • Najnowocześniejszy sprzęt IT.

  • Praca na Google Workspace.

  • Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.

  • Możliwość utworzenia własnego Zespołu i Oddziału. Liczymy na Twoje zaangażowanie i inicjatywę. Zapewniamy zaplecze finansowe oraz administracyjne dla Twoich operacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie do okularów

  • premie i paczki świąteczne

  • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie Online

2

Spotkanie w siedzibie

3

Decyzja

Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników (płatność 5 dni po skanach i atrakcyjna stawka).

Przez ostatnie 11 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób do lidera na rynku zatrudniającego ponad 220 Pracowników. Każdy w zespole MAKO TSL to dla nas Partner. Cenimy ludzi z praktycznym doświadczeniem, którzy nastawieni są na stałą współpracę oraz ciągły rozwój. Oferujemy jasną ścieżkę kariery, która uzależniona jest od zaangażowania i wyników, a nie stażu pracy.

Wierzymy w wyspecjalizowanie naszego zespołu, dlatego nie obciążamy spedytorów wykonywaniem zadań związanych z księgowością, dokumentami, fakturami, windykacją itp. Masz się skupić tylko na swoich klientach i maksymalizacji zysku, co przekłada się bezpośrednio na Twoje zarobki.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk Aplikuj i prześlij nam swój formularz.

Przewiń do profilu firmy