Oferta pracy

Samodzielny Spedytor Międzynarodowy, Krajowy

ADAR sp. z o.o.

umowa o pracę
6 50025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i realizowanie zleceń spedycyjnych.

  • Monitorowanie zleceń, negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu.

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Własna baza klientów lub przewoźników, z którymi będziesz współpracować.

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Samodzielność, konsekwencja i aktywne podejście do biznesu, motywacja do działania.

To oferujemy

  • Możliwość stworzenia własnego oddziału.

  • Nieograniczoną możliwość zarobku uzależnioną od zysku.

  • Wysokie prowizje.

  • Dowolną formę współpracy - B2B lub UOP.

  • Współpracę partnerską z firmą z ugruntowaną pozycją na rynku (posiadamy już ponad 40 lat doświadczenia).

  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii ułatwiających Twoją pracę (programy stworzone przez naszych developerów).

  • Obsługa finansowa po naszej stronie (zlecenia, rozliczenia i fakturowanie, windykacja).

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Elastyczny wymiar czasu pracy.

  • Spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • system premiowy

  • popcorn w piątki

Proces rekrutacyjny:

  • I etap - spotkanie online z Kierownikiem Transportu i HR.

  • II etap - spotkanie z Dyrektorem Operacyjnym.

O projekcie:

Szukamy fachowców z własnym pomysłem na biznes oraz wizją rozwijania go. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nie boimy się w nie inwestować.

Jeśli cenisz sobie samodzielność w działaniu i masz własny portfel klientów lub przewoźników, to zapraszamy Cię do aplikowania. Gwarantujemy przede wszystkim jasne i atrakcyjne warunki finansowe oparte na udziale w zysku oraz całe zaplecze księgowo-administracyjne.

Jesteśmy polską firmą transportowo-technologiczną, zatrudniającą blisko 130 osób, działającą na rynku międzynarodowym od 1981 r.

Przewiń do profilu firmy