Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Spedytor Międzynarodowy

IP LOGISTIC Jacek Pytka

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych;

  • Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej;

  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej.

Nasze wymagania

  • Własna baza kontaktów lub potencjalnych klientów z którymi planujesz nawiązać współpracę;

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej;

  • Znajomość giełd transportowych, w szególności Trans.eu i TimoCom;

  • Komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B;

  • Premie bez górnej granicy, zależną wyłącznie od Twoich wyników, płacone z góry;

  • Praca zdalna w systemie Home Office z dowolnego miejsca w Polsce;

  • Komputer stacjonarny lub laptop, zależnie od Twoich preferencji;

  • Wsparcie doświadczonych pracowników - spedytorzy nie są pozostawiani samym sobie;

  • Swobodę w pracy, nie mamy normy wykonanych telefonów, wysłanych e-maili.

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem na runku TSL.

Praca hybrydowa lub całkowicie zdalna z dowolnego miejsca w Polsce.

Przewiń do profilu firmy