Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny Spedytor Międzynarodowy

EUROPIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych

  • Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej

  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

Nasze wymagania

  • Własna baza kontaktów lub potencjalnych klientów z którymi planujesz nawiązać współpracę

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej

  • Komunikatywność, samodzielna organizacja pracy, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Premie bez górnej granicy, zależna wyłącznie od Twoich wyników, płacone z góry

  • Praca zdalna w systemie Home Office z dowolnego miejsca w Polsce

  • Komputer stacjonarny lub laptop, zależnie od Twoich preferencji

  • Swobodę w pracy, nie mamy normy wykonanych telefonów, wysłanych e-maili