Ta oferta pracy jest nieaktualna od 442 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Spedytor Transportu Międzynarodowego z językiem angielskim

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Frigo Logistics Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Trzy lata później stała się częścią Nichirei Holding Holland B.V. z siedzibą w Rotterdamie, które wchodzi w skład japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio. Koncern Nichirei stanowi wiodącą organizację w Japonii specjalizującą się w usługach dla branży spożywczej.

    Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych. Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne w Trzylatków Duży, Żninie i Radomsku.  Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze. Każdego dnia dostarczamy do setek punktów w całej Polsce głęboko mrożone produkty naszych Klientów.

    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • Planowanie i ustalanie warunków transportu,
    • Realizacja oraz koordynacja zleceń,
    • Przygotowywanie wyceny transportu dla Klienta,
    • Zarządzanie dokumentacją,
    • Organizacja spedycji międzynarodowej i krajowej,
    • Budowanie długofalowej relacji z Kontrahentami,
    • Pozyskiwanie Klientów oraz podwykonawców do stałej współpracy w zakresie zleceń transportowych,
    • Dbanie o jakość usług,
    • Negocjowanie warunków zleceń z przewoźnikami i Klientami,
    • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy,
    • Współpraca z innymi Działami Firmy,
    • Raportowanie i prowadzenie analiz.

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego w transporcie chłodniczym (mile widziane),
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    • Znajomość rynku przewoźników,
    • Własna baza klientów i przewoźników,
    • Znajomość rynku usług przewozowych oraz przepisów prawnych dotyczących transportu, umiejętności sprzedażowe,
    • Komunikatywność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Bardzo Dobra znajomości pakietu MS Office,
    • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
    • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacji pracy i  efektywność w działaniu,
    • Dyspozycyjność,
    • Zdolność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się Firmie,
    • Umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w doświadczonym  zespole w przyjaznej atmosferze,
    • Niezbędne narzędzia pacy,
    • Zapewniamy wdrożenie stanowiskowe,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.