Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielny Spedytor Transportu Międzynarodowego z językiem angielskim

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Frigo Logistics Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Trzy lata później stała się częścią Nichirei Holding Holland B.V. z siedzibą w Rotterdamie, które wchodzi w skład japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio. Koncern Nichirei stanowi wiodącą organizację w Japonii specjalizującą się w usługach dla branży spożywczej.

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych. Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne w Trzylatków Duży, Żninie i Radomsku.  Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze. Każdego dnia dostarczamy do setek punktów w całej Polsce głęboko mrożone produkty naszych Klientów.

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Planowanie i ustalanie warunków transportu,
  • Realizacja oraz koordynacja zleceń,
  • Przygotowywanie wyceny transportu dla Klienta,
  • Zarządzanie dokumentacją,
  • Organizacja spedycji międzynarodowej i krajowej,
  • Budowanie długofalowej relacji z Kontrahentami,
  • Pozyskiwanie Klientów oraz podwykonawców do stałej współpracy w zakresie zleceń transportowych,
  • Dbanie o jakość usług,
  • Negocjowanie warunków zleceń z przewoźnikami i Klientami,
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy,
  • Współpraca z innymi Działami Firmy,
  • Raportowanie i prowadzenie analiz.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego w transporcie chłodniczym (mile widziane),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Znajomość rynku przewoźników,
  • Własna baza klientów i przewoźników,
  • Znajomość rynku usług przewozowych oraz przepisów prawnych dotyczących transportu, umiejętności sprzedażowe,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo Dobra znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacji pracy i  efektywność w działaniu,
  • Dyspozycyjność,
  • Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się Firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w doświadczonym  zespole w przyjaznej atmosferze,
  • Niezbędne narzędzia pacy,
  • Zapewniamy wdrożenie stanowiskowe,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się