Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielny technik serwisu - Serwisant

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.

7 0009 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Polska
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i kalibracji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki, suszarki, podajniki),

  • Instalacja, montaż, uruchomienia oraz szkolenia klientów z obsługi,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, serwisowej oraz części zamiennych,

  • Doradztwo techniczne z zakresu części zamiennych (diagnostyka i dobór części),

  • Samodzielne organizowanie i planowanie podróży służbowych.

Podział czasu pracy
40%

Biuro/administracja

60%

Praca u klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, Mechanika i Budowa Maszyn/Automatyka/Robotyka/Elektronika lub podobne),

  • Doświadczenie w naprawach, montażu i instalacji urządzeń technicznych lub przemysłowych,

  • Znajomość budowy maszyn i napędów hydraulicznych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Bardzo dobra znajomość komputera oraz pakietu MS Office (Office, Word, PowerPoint).

Mile widziane

  • Praktyczna wiedza techniczna, znajomość zasad działania maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym międzynarodowym zespole (PL/CZ/SK),

  • Szkolenia techniczne i serwisowe u producentów maszyn,

  • Bezpośrednie wsparcie i opieka na etapie wdrażania do pełnej samodzielności,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, notebook, telefon),

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy działającej na rynkach CEE (PL, CZ, SK, RO, HU) oraz wyłącznym przedstawicielem renomowanych europejskich producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz surowców i dodatków.

Przewiń do profilu firmy