Oferta pracy

Samodzielny Technolog ds. Spawania

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.O firmie

  • Rawicz

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

RAWICKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW „RAWAG” SP. Z O.O.
Poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • merytoryczne nadzorowanie uprawnień i kompetencji spawaczy
  • dokumentowanie prac spawalniczych
  • opracowywanie technologii spajania
  • wdrażanie nowych technologii
  • nadzór nad procesami spawania
  • nadzór nad dokumentacją spawalniczą

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie powiązane ze spawalnictwem)
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu spawalnictwa i inżynierii materiałowej
  • mile widziana znajomość procesów projektowania oprzyrządowania technologicznego dla stanowisk spawalniczych
  • innowacyjność, umiejętność kreatywnego myślenia, definiowania problemów i rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość języka angielskiego, dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane różnego typu uprawnienia związane ze spawalnictwem (np. do kontroli spoin,…)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę
  • pracę w ciekawej, stabilnej branży kolejowej – współudział w modernizacji, naprawie, produkcji złożonego produktu
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach i kursach.
  • pewne, regularne rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych  doświadczenia
Termin składania CV do dnia 30/11/2018 r. drogą elektroniczną za pomcoą w przycisk aplikowania lub listownie na adres siedziby Firmy:

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów
„RAWAG” Sp. z o.o.
ul. Tysiąclecia 5
63-900 Rawicz
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „RAWAG” SP. Z O.O. z siedzibą w Rawiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest „RAWAG” SP. Z O.O. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Tysiaclecia 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy