Oferta pracy

SAP 1st Level Support Specialist with English

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pierwszy punkt kontaktu dla klientów SAP - odpowiadanie na pytania dotyczące SAP przez telefon, e-mail i w systemie ticketowym;

  • Analiza i rozwiązywanie problemów w środowisku SAP;

  • Administracja użytkownikami SAP (m. in. nadawanie odpowiednich ról użytkownikom);

  • Przesyłanie transportów między systemami SAP (m. in. ze środowiska testowego na produkcyjny);

  • Tworzenie, przyjmowanie i systematyczne przetwarzanie zapytań i usterek w ramach 1st Level Support za pomocą systemów ticketowych;

  • Zarządzanie bazami danych i bazami rozwiązań;

  • Przesyłanie zgłoszeń do Działu 2nd Level Support.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1 - B2);

  • Doświadczenia w środowisku administracji systemem SAP w ogóle i wspomagania użytkowników;

  • Zorientowanie na klienta;

  • Praktyczna podstawowa znajomość systemu SAP;

  • Proaktywna postawa;

  • Profesjonalna wymiana informacji w zespole.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów;

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne