Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

SAP ABAP Developer

DevireO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z najstarszych informatycznych przedsiębiostw na świecie, poszukujemy SAP ABAP Developera.

Praca w projekcie Continuous Improvement dla aplikacji wspierającej zarządzanie zakupami i finansami dużych projektów, opartej na kilku technologiach, w tym SAP ECC, SAP Portal, SAP Fiori, SAP UI5, Adobe Flex, Java, OSB, UCM, Sharepoint.

Zadania:

  • Udział w przygotowaniu zmian w aplikacji, we współpracy z analitykami biznesowymi, poprzez przygotowanie technicznych aspektów specyfikacji oraz oszacowanie nakładu pracy na rozwój
  • Rozwój nowych funkcjonalności lub ulepszeń poprzez programowanie, wykonywanie testów jednostkowych, współpracę z testerami, naprawianie błędów, dokumentowanie
  • Rozwiązywanie problemów w ramach utrzymania aplikacji, poprzez ich analizę, we współpracy z analitykami biznesowymi

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w roli Programisty ABAP
  • Praktyka w WebDynpro dla ABAP
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Doświadczenie z SAP Fiori i / lub SAP UI5 (mile widziane)
  • Znajomość kluczowych procesów księgowych i zakupowych oraz ich odwzorowania w SAP ECC (mile widziane)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne